Praca

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

IT Specialist / Service Desk

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie dostarczaniem usług IT, o sporządzanie dokumentacji IT, o inwentaryzacja sprzętu IT
  • Wsparcie użytkowników w codziennych problemach (MS Windows, MS Office)
  • Instalacja systemów operacyjnych i dodatkowych aplikacji
  • Wstępna diagnostyka problemów, rejestracja zgłoszeń w Service Desku, monitorowanie stanu realizacji ticketów serwisowych i aktywne wspieranie jak najlepszego ich rozwiązywania/realizowania
  • Pośredniczenie w usuwaniu problemów, bezpośrednia realizacja zaleceń service desk
  • Wsparcie w konfiguracji urządzeń
  • Koordynacja prac innych dostawców aplikacji IT
  • W przypadku awarii sprzętowych współpraca z firmami serwisującymi (zgłoszenie awarii) oraz użytkownikami (np. wysyłka sprzętu zastępczego)
  • Realizacja innych zadań zlecanych przez dział administracji (np. zamówienia sprzętu)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (informatyka lub pokrewne)
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz rozumienie języka technicznego
  • Umiejętność samodzielnej analizy dokumentacji, doboru urządzeń do opisu przedmiotu zamówienia
  • Zdolności i umiejętności analityczne
  • Dociekliwość, dokładności, skrupulatność, terminowość
  • 2 lata doświadczenia w obsłudze technicznej klienta
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym podając w tytule symbol HelpDesk/2023 na adres: biuro@enicom.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym jest dopisanie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli. Dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."